Düğün, Nikah, Nişan, Kına Gecesi, doğum gibi özel organizasyonlarınızda davetlilerinize farklı heyecanlar yaşatabilir. Ya da özel gününüzün hatıra olarak göstereceğiniz sevdiklerinize farklı bir sunum ile ayrıcalığınızı yaşatabilirsiniz. Neredeyse her organizasyonda görmeye aşina olduğumuz barkovizyon gösterilerinden farklı olarak resim ve video görüntülerinizin hazırlayacağınız ve kronolojik sıra ile sunacağınız senaryoya göre davetlilerinizin gülümsemelerini sağlayabilir, onları duygulandırabilir ve hatta bir çok seveninizin sevinç gözyaşları ile mutluluğunuza şahitlik etmelerini sağlayabilirsiniz.

Sadece yapmanız gereken  küçüklüğünüzden başlayarak eşinize ve size ait kronolojik sıraya dizilmiş dijital ortama taşınmış birkaç fotoğraf, video ve görüntüler için bir kaç satır anlatım.

Yada tüm bunlarla uğraşmak istemiyorum sizin profesyonelliğinize güveniyorum diyorsanız en mutlu gününüze ait paylaşmak istediğiniz video görüntülerinin bulunduğu DVD yi bize göndermeniz ve sizin için neler yaptığımızı görmeniz.

Medya yapım olarak biz dijital dünyada size bir yer açarak sizden aldığımız fotoğraf ve videolarla teknolojiyi birleştirerek, işin içine görselliğimizi ve deneyimizi de katarak harmanlandığımız barkovizyon gösterisi yıllar boyu o günleri hatırlamak istediğiniz her anda elinizin altında bulunacak görsel bir show’a dönüştürüyoruz. Ayrıca youtube ve facebook adreslerinizden sevdikleriniz ile paylaşabilecek sizden uzakta olanların istedikleri anda o mutlu gününüzü internet üzerinden istedikleri her zaman izlemelerini sağlayabileceksiniz.

Hazırlayacağınız fotoğraf ve görüntülerin olduğu DVD ye yüklerken hangi fotoğraf sliderda hangi sırada yer almasını istiyorsanız fotoğraflarınızı küçükten büyüğe doğru numaralandırarak ve hangi fotoğrafta hangi sözlerin yer almasını istiyorsanız karşılığında 2-3 cümleyi geçmeyen anlatımlar ekleyin.

Videolarınız için ise bilgisayarınızda herhangi bir video player ile hangi anlarınızın yer almasını istiyorsanız o anınızın başlangıç ve bitiş saniyelerini belirtin.

Aşağıda hazırlayacağınız kronolojiye ilişkin örnek verilmiştir.

Organizasyon : Düğün

Tarihi   :           13.07.2012

Damat :           Ahmet GÜLEN (isim rastgele verilmiştir)

Gelin   :           Sevda ÇAĞLAYAN (isim rastgele verilmiştir.)

Organizasyon Yeri.    :           …… Düğün Salonu Pınarbaşı/İZMİR

picture 01        iyi ki doğdun oğlum.

picture 02        prensesimin ilk adımları.

video 2            başlangıç 01.13.47 – bitiş 01.17.39  : söz yok.

picture 03        ve okula başladılar.

picture 04        söz yok.

video 2            başlangıç 05.33.22 – bitiş 05.39.12 – ömür boyu mutluluklar

Görsel efektler, full hd görüntü ve dolby dijital ses kalitesiyle hazırlanan barkovizyon video gösteriniz organizasyonunun kalitesini arttıracağı gibi, sizden sonra en çok konuşulan konu olacaktır.

Örnek barkovizyon video görseli aşağıda bulunan linkte görülebilir.

Örnekte bulunan tüm resimler düğün ile ilgili videodan upload edilerek photoshop ile işlenerek render edilmiştir.

Örnekte görülen efektler ve ses kullanılarak ; yaklaşık 8-10 adet fotoğraf ile 1-3 adet 3-5 saniyelik video görüntüsü ile uplike edilerek barkovizyon video oluşturulacaktır.