Kurumsal kimliğinizin, işinizin ve ürünlerinizin hedef kitlenizle etkileşim sağlaması için sunumun önemi yadsınamaz. Sosyal medya yönetiminde tanıtıcı reklam filmleri

TANITICI REKLAM FİLMİ

Şirketler zaman zaman kendilerini, ürettikleri herhangi bir mamül, marka tescilini aldıkları ürünü, ya da üretilen makine ve teçhizatın ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını müşterilerine görsel olarak anlatma ihtiyacı duyarlar. Bu gibi durumlarda tanıtım filmi hazırlamak en akılcı ve ucuz çözümdür. Tanıtım filmi sizin hareket eden, konuşan kataloğunuz gibidir. İşiniz ile ilgili her ortamda, Fuar, Seminer, Toplantı, Prezentasyon, Müşteri ziyareti, internet sitesi gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Tanıtım filminin internet ortamında yayınlanması mümkün olabileceği gibi interaktif CD veya DVD haline getirilerek müşteri adreslerine gönderilebilir.

Bir tanıtım filmi hazırlamak ve yayımlamak sizin işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı, tanıtımını yapacağınız materyale ne kadar değer verdiğinizi ve müşterilerinizi ne kadar önemsediğinizin bir göstergesidir. Şirketinize yönelik bakış açısını değiştirir ve sizi rakiplerinizden daha profesyonel kılar.

Medya Yapım olarak sizin tanıtım filmlerinizin senaryodan başlayarak post prodüksiyon aşamasına kadar hazırlıyor ve ister internet sayfanız üzerinden, isterseniz interaktif CD veya DVD olarak reklamasyona hazır hale getiriyoruz. Ayrıca gerekli görülen bölümlerde animasyonlar, grafikler ve  efektlerle kombine ederek görsel bir show haline dönüştürüyoruz.

ÖRNEK TANITICI REKLAM FİLMİ