İzmir’in yeni güzellik ve bölgesel incelme merkezi Formpark, İzmir’lileri güzellik sektöründe birçok ilkle de tanıştırıyor. İzmir ve Alsancak hakettiği değerlere bizimle kavuşuyor.

Formpark olarak misafirlerimize hizmet verirken kalite, güven ve hijyen koşullarını ön planda tutmaktayız. Bu yüzden de verilen hizmetlerin özellikle kalite açısından sizleri tatmin edecek seviyede olması gerekiyordu. Alanında lider olan markalarla çalışarak güveninize layık olmaya çalıştık.

Formpark’ta verdiğimiz hizmetleri 4 ana başlıkta toplayabiliriz.

1. Hypoxi-Bölgesel İncelme

2. Babor-Cilt ve Vücut Bakımları

3.Belfeet-El ve Ayak Sağlığı Bakımı

4.Ergoline-Solaryum

 

Hypoxi : Son dönemlerde bölgesel zayıflama denilince akla ilk gelen sistem Hypoxi diyebiliriz. Biz de İzmir halkını bu eşsiz yöntemden mahrum etmek istemedik. Hypoxi cihazları ile kalıcı ve bölgesel incelmeye ulaşmak ve ücretsiz deneme seansımız ile bu deneyimi yaşamak, Hypoxi hakkında ayrıntılı bilgi almak için sizleri Formpark’a bekliyoruz.

Babor : İzmirlilerin yabancı olmadığı, yaklaşık 20 senedir Türkiye’de birçok otel, güzellik salonu, spa merkezi, zayıflama merkezi v.b. yerde güvenle kullanılan Babor cilt bakım ve vücut bakım ürünleri ile güzellik hizmetlerimiz emrinize amade.

Belfeet : Ayak bakımı hizmetimiz ile ayaklarınızda daha güzel olma şansına sahip. Ayak bakımı konusunda size sunabileceklerimize şaşıracaksınız. Lütfen bilgi almak için bizi arayın

Solaryum : Solaryum hizmetinde zamanın önemli olduğunu düşünerek randevu sistemi uygulamıyoruz. Üstelik bronzlaşma garantisi veriyoruz. Beklemeden randevusuz anında hizmet ve bronzlaşma garantisi ikisi bir arada.

Salonumuzda 3 adet ergoline solaryum cihazı bulunmaktadır. Uluslararası güvenlik sertifikasına sahip, tamamen bilgisayar kontrollü, özel klima ve müzik sistemli bu cihazlarla sağlığınızı tehlikeye atmadan güvenli bir şekilde bronzlaşabilirsiniz. Ayrıca solaryum cihazlarımızın temizliği ameliyathanelerde kullanılan profesyonel anti bakteriyel dezenfektanlarla yapılmaktadır. Sağlığınız bizim için önemlidir.